Oltári srácok - Az Aréna!
Az Oltári srácok az Arénában
2026 június 27-én nagyszabású koncert musical térnek vissza a fiúk
több
Az Oltári srácok az Arénában
2026 június 27-én nagyszabású koncert musical térnek vissza a fiúk
több
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2026. június 27. szombat, 19:00
Az Art-Színtér örömmel jelenti be, hogy az idei esztendő elején hatalmas sikerrel lezajlott Oltári srácok turné a korábbi tervektől eltérően mégsem a végső búcsút jelenti a közönségtől. A rajongók kérésére ugyanis 2026-ban minden eddiginél látványosabb, nagyszabású koncert musical keretében a Papp László Sportarénában lép színpadra az eredeti szereplőgárda: Dolhai Attila (Matthew), Serbán Attila (Mark), Mészáros Árpád Zsolt (Luke), Kerényi Miklós Máté (Juan) és Szabó Dávid (Abraham).
Az Oltári srácok (eredeti címén Altar Boyz) című koncertmusicalt 2007 márciusában mutatták be idehaza az Operettszínházban, Somogyi Szilárd rendezésében, Tihanyi Ákos koreográfiájával. A produkció három éven át futott hatalmas sikerrel, és a fiatalabb korosztályt is becsalogatta a színházba.
Közel két évtized múltán, idén januárban és februárban a fiúk újra összeálltak egy különleges hangulatú turnéra, melynek során az ország több nagyvárosában, köztük Szegeden, Pécsett, Zalaegerszegen, Mosonmagyaróváron, Budapesten, Székesfehérváron, Nyíregyházán és Miskolcon játszották az előadást.
A sorozat sikere, a közönség lelkes fogadtatása, valamint az azóta szűnni nem akaró nézői levelek, üzenetek arra ösztönözték az alkotókat, hogy egy nagyszabású arénakoncerttel rukkoljanak elő. 2026. június 27-én a Papp László Sportarénában számos meglepetéssel készülnek a szervezők, maga az előadás is megújult formában lesz látható. Így ezúttal nem kell várni még húsz évet arra, hogy ismét felcsendüljenek az ismert és kedvelt dallamok.
A világ legnagyobb példányszámban eladott lemezekkel rendelkező szopránja, a legendás, GRAMMY®-díjra jelölt művész, Sarah Brightman 9 év után visszatér Magyarországra új karácsonyi show-jával, az ‘A Winter Symphony’-val, amely 2026. november 21-én varázsolja el a közönséget az MVM Dome-ban! A koncerten zenekar, kórus és sztárfellépők – köztük TONCHI (Tonči Huljić) – kísérik Sarah-t. Az est során az énekesnő legismertebb karácsonyi dalait és legnagyobb slágereit adja elő, még meghittebbé téve budapesti fellépését. A Winter Symphony felejthetetlen karácsonyi élményt nyújt az év legszebb időszakában.
2026. október 10-én különleges zenei élmény várja a közönséget Budapesten: a világhírű zongoravirtuóz, Péter Bence az MVM Dome színpadán adja…
Az elmúlt évek óriási sikerei után 2026. október 16-án a világhírű hegedűművész és karmester, André Rieu ismét visszatér az MVM…
JODOK CELLO ismét Budapesten a kitörő sikerű premier után! A svájci crossover csellista, aki a klasszikus hangzást modern pop- és…
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!